KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15001023

nr 1500 1023

Axel Borg. Signerad, Älgtjur. Olja på duk, 61x43 cm, yttermått inklusive ram: 80x60 cm

Utrop:

10.000 kr

Såld:

22.000 kr

måndag 31 oktober 2022
kl 19:04:42

  • Klassiska
  • 31 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska